PŘES DVA KOPCE

Cíl za 3:33, takže vostuda jen malá - 11 místo. Na začátku se jelo celkem slušně, kousek po startu mě předjížděl Trunda bylo jasné, že tohohle klučika se opravdu nebudu držet - když jsem viděl jak si sjíždí první skupinu proti větru ani se nezadýchá...no pašák. Takže se to pěkně motalo do cca 50km a pak jsem jel na morál, kterýho bohužel nebylo dost, tak mě klucí předjížděli a jeli moc hezky a já moc hezky tlačil :-). Kousek jsem jel s Petrem Šimerou pak nás dojel Lukáš Šustr, no a klukum jsem nestačil, ale kousek mě táhli - díky. Pak mě dojeli Milan Kuchařík a Zděněk Gold = těm ještě větší dík pěkně tahali. No a to už se naštěstí blížil konec. Ještě že tam těch terénních vlnek není moc, jinak by to bylo na hodně dlouho. Před startem trochu nervy(asi dva dny), páč minulej rok jsem jel jen tohle a pak probíhal trenink s maltou, sádrokartonem, vatou a tak různě co se musí dělat, když se dělá rekonstrukce baráku.. Celkem spokojenost. Je jasné, že je co zlepšovat, ale nahoru to jde tak ztěžka, ale dolu to padá mooc rychle.

Kolega s teamu Venda 33flek - vynikající. Karel 102flek - vzhledem k pracovnímu vytížení pocvhala. Hlavně, že nevzdal a dojel. Škoda Marušky, která pro nemoc nemohla - tam byla naše jediná naděj na bedničku, škoda.


Další závod asi trans brdy = trenink. No a hodně se těším na Šelu - kdyby někdo z okolí Českého Brodu chtěl jet mám místo v autě, písněte a dohodneme to. Šela je jeden z těch opravdu dobrejch závodů. Jak tratí, tak lidma co to pořádaj. http://www.selasport.cz/cz/author-sela-marathon/aktualne.html

Pic

Žádné komentáře:

Okomentovat