Trans Brdy

Trať závodu je moc hezká, i když na můj vkus hrozně krátká. To se člověk ještě ani nerozjede a už je v cíli. Aspoň, že tam je spousta kořenů a kamenů, které jízdu trochu znesnadňují a zpestřují. Celé to trápení pak není tak úplně snadné.
Místo rozjetí jsem vyndaval prasklej drát ze zadního kola a trochu to docentrovával. Mladíci z kooperativy, kteří jeli z druhé vlny stejně jako já (tzn. pět minut po prvních 400 závodnících) nastoupili na začátku celkem prudce. Nahoře na prvním kopci jsem myslel, že je po mně, ale nějak se to rozjelo. Omlouvám se Všem, které jsem předjížděl trošičku ostřeji. Cestou se nepřihodil žádnej defekt, takže spokojenost. Ke konci trochu sprchlo, což pro mě bylo spíš příjemné osvěžení. Já jsem ještě stihl projet nerozbahněnou tratí, ale ti co měli trošku dál do cíle, už dostali i krupky a cesty se totál rozbahnily a rozklouzaly.

Výsledky:
David - 61. v čase 2:22
Venda - 261. v čase 2:53
Karel - 470. v čase 3:23
Maruška - 60. v čase 4:43
- no moc se to nikomu nepovedlo – musíme se víc snažit a omezit piva

Tuhle sobotu (7.5.)se jede Author Šela Marathon, což je pro mě první vopravdovej závod a moc se na něj těším. Zbytek teamu zklamal, ale pojede Jenda, tak alespoň uvidíme, co se v něm skrývá a jakej je to závodník.

Žádné komentáře:

Okomentovat