Kupte si u mne kola CUBE

Horská kola  = pevná

attention-white
Cube elite hpc sl - top
Kola Cube  http://www.cube.eu/hardtail/  jsem objevil cca před deseti lety, mají pěkné rámy, slušně osazují kola a ceny jsou slušné. I základní model horské kola, vypadá přijatelně a stojí 11 690Kč. Horák s rámem na kterém jsem jeden rok i odjel několik závodů = dokonce jsem s ním zajel třetí místo na Malevilu =  je rám LTD = který se dá koupit s celým kolem za 23 390kč - Ltd comp. Tato značka samozřejmě dělá mnoho modelů v karbonu a ty jsou designově i kvalitou velmi zdařilé, kamarád na nich závodí a rámy nepraskají, a jedou moc hezky = ochutnávka = top model Elite Hpc SL. Doufám, že příští rok už spustí 29, snad se jim to povede.
ams-110-pro

 Horská kola  = celobrka
http://www.cube.eu/fullsuspension/  tlumení jím funguje, rámy nepraskají. Samozřejmě jako u všech celoodpružených kol musíte dle provozu měnit ložiska, ale za pohodlí, které Vám celopéro dopřeje je to prostě náklad, který Vás nevyvede z míry.


Trekingová kola
kathmandu-man_01
nature-black_01

Na trekingovém kole Nature, jezdí švagrová, tak jsem se na tom zkusil, také projet, abych věděl co dělá dámský rám, jak  moc se vlní, co při brzdění. A byl jsem mile překvapený, do rychlosti cca 40km vše v pořádku. Nad touto rychlosti, ale rám už projevil svou slabinu, přeci jen rám není konstruován na  vysoké rychlosti a začíná se kroutit. Ale na klidnou jízdu v nevelkých rychlostech je myslím, pro ženy naprosto perfektní. Snadné nalezení na kolo, kratší geometrie, dámské sedlo, jsou určitě plus pro toto kolo. Cena je kolem 21 000kč. Celá treková řada = http://www.cube.eu/tour/  = je udělána tak aby každý našel svoje kole, některá kola jsou připravena na nadání bagáže, jiná jsou fitness kola, určená ke sportovním výkonům.

wls-access-team_01
Kola pro ženy
tohle je pěkný počin http://www.cube.eu/wls/  to by měla dělat každá značka. Sirie kol jen pro ženy. Tohle je důležité, jen bych jim vytknul, že neudělají pořádný top model.
Silniční kola
http://www.cube.eu/road/ Každý zde může najít co by se mu hodilo a opět pěkný poměr cena/výkon. Svezení pěkné, je jasné, že to není look nebo colnago, ale jezdí se na tom taky moc pěkně a stojí to méně jak půlku.
attempt-black_01
Neváhejte mi psát dotazy ohledně jakékoliv značky, jestli se Vám líbí cube o to snažší, budu se snažit udělat maximum abych kolo sehnal, máte zaručený nadstandardní servis. Víc info při osobním jednání.

reaction-gtc-pro

Žádné komentáře:

Okomentovat