KPŽ Jestřebí hory: Letošní první bedna

KPŽ Jestřebí hory Muži 30-39
Rtyně přirozeně. Večer jsme přilétli k Honzovi Galuščákovi do Rtyně v Podkrkonoší do naprosto luxusního údolíčka s luční travou, ovcemi a kozou na zahradě. Poslali jsme tam dvě, možná tři pivka a jeli se rozjet, teda jen já s Honzou. Helena a Pavlína zkoušeli slacklining a moc se jim to nedařilo, ale prej to do příště daj.

My to přejeli přes kopec do Havlovic, kde je zázemí závodu a cíl. Honza si vyřídil, co potřeboval, a jeli jsme zpět. Večír utekl jak voda a ráno snídaně a na start.


Jen 85 km
Bohužel se závod zkrátil jen na 85 km, ale zůstaly ty nejhezčí pasáže a největší kopce. Dobré startovní číslo A9 dovolilo stoupnout si do první lajny a od začátku jsem si tak mohl jet svoje tempo. Foukal celkem studenej větřík, takže počasí naprosto ideální. Trať značená naprosto luxusně, pořadatelé na občerstvovačkách a na silnicích perfektní.

Týmová podpora na trati
Ze začátku jsem jel s Klofou a byli jsem třetí, čtvrtý flek a myslel jsem, že pojedem spolu nějak déle. Asi jsem jel ale do kopce o kousek rychleji a na cca 20. km jsem zůstal sám. Před sebou díru cca tři minuty, za sebou cca jednu.

Mohl jsem si jet naprosto svoje tempo. Do kopců jsem zkoušel co nejtěžší převody, po rovině takovou udržovačku a dolů jistotu a čím blíž cíli, tím větší jistotu z kopce.

Byl to naprosto suprovej vejlet takhle trať mě baví. Asi na 60. km přišla lehká krize a doufal jsem, že mě kluci nesjedou, ale asi jim to zrovna taky nejelo. Tenhle závod byl opravdu pěknej vejlet, ono to bolelo, ale jak jsem věděl, že jsem třetí, tak to uteklo hrozně rychle.

Výsledky:
David - 3. celkově, 1. v kategorii, čas 3:45:52.2

Žádné komentáře:

Okomentovat