o mně

Na horském kole jezdím zhruba od svých 15 let o sedm let později jsem začal jezdit cyklomaratony. Kromě horského kola ale trénuji i na silničním a ve svém servisu už jsem měl prakticky všechny druhy kol, včetně městských a dětských. Přivezte mi ukázat své kolo a společně se podíváme, co bychom s ním mohli udělat, aby Vás jízda na něm bavila ještě více. Pro Vaši pohodu na kole udělám maximum.

Nebo si jen přijďte popovídat o cyklistice či s jakýmkoliv cyklistickým problémem - nějaké řešení se vždycky najde. Jestli třeba uvažujete o jízdě na válcích přes zimu a nevíte, jestli to zvládnete, vemte kolo, přijďte a může to vyzkoušet, nic na tom není.

Chcete si vyzkoušet nějaký závod a nevíte, který zvolit? Rád Vám řeknu, co vím od náročnosti trati, počtu startujících i o atmosféře, která na určitých závodech vládne. Na cyklistiku není nikdy pozdě, ani na tu závodní.

Jestli Vám dělá problém jezdit v terénu na úrovni cross country nebo maratónů, stačí mi napsat mail nebo se osobně zastavit a můžeme vyrazit kolem Českého Brodu na společnou vyjížďku, abych se podíval, v čem Vám mohu poradit a kde máte případné rezervy.

Budu se těšit na Vaši návštěvu.